100 Best Podcasts in Ukrainian Language

Follow Top 100 Ukrainian Language Podcasts from one place on Feedspot Reader
The best Ukrainian Language podcasts from thousands of podcasts on the web and ranked by relevancy, authority, social media followers & freshness.

Ukrainian Language Podcasts

Here are 100 Best Ukrainian Language Podcasts worth listening to in 2024

1. Kult: Podcast

Kult: Podcast Подкаст про культуру. Автори - літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко, викладачі Могилянки.
Podcast soundcloud.com
Apple Rating 5 / 5Facebook Followers 6.7K Frequency 1 episode / day Avg Length 46 min Listen on Apple Get Email Contact Get Influential Podcasters ContactsGet access to 100k active Podcasters, Influencers in 1500 niche categories.Get targeted media contact list in your niche at your fingertips so you can focus on running your campaign.Email us the categories of Podcasters you want to reach out for your marketing campaign at anuj@feedspot.com Copy email. We'll share active Podcasters list with verified email contacts in an Excel or CSV format.

2. BiblioBooks

BiblioBooks Не знаєте що почитати? Шукаєте захоплюючі, цікаві, розумні, корисні книги? BiblioBooks створений саме для того, щоб зробити ваші пошуки успішними. Це справжній навігатор у безмежному книжковому океані: відгуки на прочитані книги, онлайн-читання видань, нариси, присвячені літературним датам та подіям, рекомендації щодо вибору книг тощо.Слухайте BiblioBooks, щоб бути в курсі літературного життя світу! BiblioBooks завжди на часі!
Podcast bibliobooks720939625.wordpress.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 224 min Get Email Contact

3. Gap Year

Gap Year У новому сезоні Ольга Круглій та Уляна Кашепа продовжують говорити про вічне, але актуальне: як зрозуміти, що ти хочеш, коли навколо криза, як встигати все, коли нічого не встигаєш, і чому багато людей під час війни втратили власну ідентичність.
Podcast podcasters.spotify.com
Apple Rating 5 / 5Instagram Followers 1.5K Frequency 1 episode / month Avg Length 52 min Listen on Apple Spotify Get Email Contact

4. First Ukrainian Baptist Church of Seattle

First Ukrainian Baptist Church of Seattle Вивчення Біблії
Podcast podcasters.spotify.com
Apple Rating 5 / 5 Frequency 5 episodes / month Avg Length 46 min Listen on Apple Get Email Contact

5. SBS Ukrainian

SBS Ukrainian Independent news and stories from SBS Audio, connecting you to life in Australia and Ukrainian-speaking Australians.
Podcast sbs.com.au
Facebook Followers 1.4MTwitter Followers 258.7KInstagram Followers 184.2K Frequency 2 episodes / day Avg Length 13 min Listen on Apple YouTube Get Email Contact

6. Ранній Доступ

Ранній Доступ Тут ми ділимося нашою найбільшою пристрастю відеоіграми та всим, що з ними пов'язано. Ми Сергій та Вова, двоє друзів, які обговорюють відеоігри так завзято, що до кінця нашої розмови ви могли б уже встигнути пройти нову гру ну, якби вам звичайно не було так цікаво нас слухати!
Podcast earlyaccesspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 525 Frequency 1 episode / day Avg Length 147 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

7. Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри

Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри Нас звуть Олексій, Юрій і Олександр. Разом ми - триголовий дракон, який любить ігри і який витратив велику частину свого життя граючи в ці ігри, дізнаючись про них щось нове, тому прийшов час поділитись всім цим досвідом з вами. А ще ми вміємо дихати вогнем, так.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 6 episodes / quarter Avg Length 131 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

8. Вчися вухами | Всесвітня історія

Вчися вухами | Всесвітня історія Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті для цього потрібно лише слухати. Про решту ми вже подбали.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 16 min Listen on Spotify Get Email Contact

9. Музичне бубубу

Музичне бубубу Програма «Музичне бубубу» Олександра Сердюка. Передача, під час якої говорять лише про музику. Проте не поверхнево, а дістаючи з гостя історії, які ніхто не знав, та цікаві факти з життя артистів.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 14.1K Frequency 1 episode / week Avg Length 56 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

10. Сміх та гріх

Сміх та гріх У цьому проєкті ми будемо говорити з коміками з різних регіонів про те, як змінилися жарти, де вони знаходять натхнення, про cancel-культуру, яка набирає обертів. Уже відбулося кілька випадків, коли коміків закенселили за недоречні та невдалі жарти.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 14.1K Frequency 1 episode / week Avg Length 51 min Listen on Spotify Get Email Contact

11. ЧУТИКІНО

ЧУТИКІНО У новому подкасті від студії 'Стоп! Знято!' Паша Коваленко та Анастасія Шупранова говорять про кінокомпозиторів! Про людей, які створюють не тільки чудову музику, але й настрій всього фільму!
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 346Instagram Followers 469 Frequency 1 episode / week Avg Length 108 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

12. Kozak Talks Podcast

Kozak Talks Podcast Kozak Talks is a podcast that serves as a gathering place for interesting and innovative individuals, including experts and professionals from various fields of knowledge, as well as creative Ukrainian professionals living in the United Kingdom.Hosted by Sasha Kozak,
Podcast kozaktalkspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 21Instagram Followers 10.2K Frequency 2 episodes / week Avg Length 82 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

13. Без оголошення війни

Без оголошення війни Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без оголошення війни розповідають про події минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 37 min Listen on Spotify Get Email Contact

14. ҐРУНТ

ҐРУНТ Медіа ҐРУНТ розповідає про Україну та українців: про війну та мир, про політику та економіку, про чорне та біле у житті нашої країни.Ми пропонуємо вам щоденну порцію контенту для роздумів.
Podcast buzzsprout.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 35 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

15. KWS PODCAST

KWS PODCAST KWS PODCAST це новий формат розмовного подкасту, в кожному епізоді якого ми обговорюватимемо актуальні теми, пов'язані із розвитком та успішним веденням сільського господарства. Спілкуватимемося як з внутрішніми експертами компанії КВС-УКРАЇНА, так і з нашими гостями зі сфери аграрного бізнесу, науки, технологій.
Podcast podcasts.apple.com
Facebook Followers 62.7K Frequency 1 episode / month Avg Length 76 min Get Email Contact

16. Самовивіз

Самовивіз Самовивіз - подкаст про дружбу з собою. Тут ми (Свят і Юра) обговорюємо, жартуємо та іронізуємо абсолютно про все, що нам цікаво: від філософії з історією до кіно з літературою. Часто запрошуємо гостей, які нам в цьому допомагають. Контент з претензією на інтелектуальність.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 69 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

17. Дизайн Джем

Дизайн Джем Перший україномовний подкаст про все те, що вас цікавить у сфері UX дизайну. Стас Стефанюк і Юля Ковальова витискають все із болючих моментів кар'єри дизайнера та діляться своїм досвідом.
Podcast podcasters.spotify.com
Instagram Followers 240 Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 70 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

18. Book Beats: Аудіокниги українською

Book Beats: Аудіокниги українською Ласкаво просимо на Book Beats: Аудіокниги українською, де написане слово оживає завдяки силі звуку. Приєднуйтесь до нашої спільноти ентузіастів аудіокниг і ми донесемо магію української та світової літератури до ваших вух. Ми оживимо твої улюблені книги і спробуємо передати тобі в аудіо форматі.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 41 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

19. Правда і кривда

Правда і кривда Привіт усім слухачам і слухачкам! Це другий сезон подкасту 'Правда і кривда: (ні)коли знову' про воєнну літературу. У десяти випусках ми будемо говорити про масштабні воєнні конфлікти, що сталися протягом ХХ-го та зачепиле ХХІ століття, від Першої світової війни до російсько-української війни, що відбувається зараз.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 1.8KInstagram Followers 3K Frequency 1 episode / month Avg Length 78 min Listen on Spotify Get Email Contact

20. бла бла подкаст

бла бла подкаст Це подкаст ні про що.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / month Avg Length 71 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

21. Культура проти агресії

Культура проти агресії «Культура проти агресії» подкаст Марти Троцюк, присвячений культурній дипломатії та культурному спротиву. Тут ви дізнаєтесь, як реагує, бореться, функціонує українська культура під час повномасштабної війни.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 31.3KTwitter Followers 1.9KInstagram Followers 11.9K Frequency 1 episode / month Avg Length 56 min Listen on Spotify Get Email Contact

22. Простими словами

Простими словами Чому саме стосунки і чому під час війни? Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 53 min Listen on Spotify Get Email Contact

23. Bromance

Bromance Подкаст Bromance - це розмови Нарімана Алієва та Макса Щербини, які поки що вдають друзів. Це подкаст про кіно та книги, про життя після 30 та дитинство в єбєнях. Це розмови про подорожі та прокрастинацію, про котів та політику, про Крим, Запоріжжя та Київ.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 54 min Listen on Apple Spotify YouTube Get Email Contact

24. Закрив раунд

Закрив раунд УХУ!! Третій сезон подкасту «Закрив раунд». Автори Ілля Кабачинський та Антон Полєсков. У новому сезоні про український технологічний бізнес з середини. Ідея показати, що біля нас існують не лише Apple чи Google. Цей подкаст ми створюємо спільно з FAVBET Tech.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 43 min Listen on Spotify Get Email Contact

25. 1stUEBC Голос Євангелії

1stUEBC Голос Євангелії Radio program podcast of the first Ukrainian Baptist Church of Philadelphia. 1-а Українська Євангельсько Баптистська Церква міста Філадельфії
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / month Avg Length 29 min Listen on Spotify Get Email Contact

26. Макіавельки

Макіавельки Ми, Дарина Заржицька та Оксана Дащаківська, ведучі подкасту 'Макіавельки', часто боїмося читати, що коїться в цьому світі, бо останнім часом мало що розуміємо. І навіть наша політологічна освіта тут мало чим допомагає, тож ми вирішили розібратися з сучасними політичними трендами через розмови та записати їх у подкаст.
Podcast soundcloud.com
Frequency 1 episode / month Avg Length 58 min Get Email Contact

27. Легковажні

Легковажні Подкасті «Легковажні» де Аня, Ксюша і Настя теревенять про прочитану книжку.Тут ми оцінюємо палких коханців з інших планет, проводимо розслідування моторошних вбивств у загадкових маєтках, розкриваємо всю правду про вампірів, спойлеримо і жартуємо.Ми не чіпаємо класику, але чіпляємо усе інше. Не осуджуємо, але іноді шкваримо.
Podcast rss.com
Instagram Followers 336 Frequency 1 episode / week Avg Length 63 min Get Email Contact

28. Записки лінивих філологів

Записки лінивих філологів Привіт! Ми - Юля і Катя, дві дипломовані філологині, які у свій час відклали дипломи і пішли іншим шляхом. Окрім літератури, ділимося цікавими фактами про українську мову та культуру, говоримо про сьогодення та про те, що болить.
Podcast podcasters.spotify.com
Instagram Followers 41 Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 64 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

29. чумаки

чумаки ми середовище бігових дилетантів. тут ми говоримо про спорт та все, що довкола нього, припускаємося помилок та розбираємося у питаннях, що нас цікавлять разом із вами.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 4 Frequency 2 episodes / month Avg Length 63 min Listen on Apple Spotify YouTube Get Email Contact

30. Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ

Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ Щосуботи Яніна Соколова говорить з психологами всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ на теми, які турбують кожного з нас. Більше інформації про всеукраїнський кол-центр психологічної підтримки військових і цивільних українців
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 12KInstagram Followers 4.3K Frequency 1 episode / week Avg Length 23 min Listen on Apple Spotify Get Email Contact

Show 31 to 301

Ukrainian Language Podcasters

Top Podcasters covering Ukrainian Language. Get Spreadsheet.
Podcaster Name Email Podcast Link Total Episodes Twitter Handle Twitter Followers
Сумська центральна бібліотека ім. Т.Шевченка bibliobooks720939625.wordpress.com/2023/10/15/%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%87%d0%b5-%d1%80%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b2%d1%8f-%d0%b6%d0%be%d0%b2%d1%82%d0%bd%d1%8f 175
Вчися вухами | Всесвітня історія podcasters.spotify.com/pod/show/----091 73
Сумська публічна бібліотека bibliobooks720939625.wordpress.com/2023/10/15/%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%87%d0%b5-%d1%80%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b2%d1%8f-%d0%b6%d0%be%d0%b2%d1%82%d0%bd%d1%8f 63
BOV Media podcasters.spotify.com/pod/show/bovmedia 36
Sasha Kozak kozaktalkspodcast.buzzsprout.com 29 @oleksuakozak 21
Ukrainiangrammar A-Z newsinslowukrainian.buzzsprout.com 28
Все про ігрову індустрію та геймдизайн earlyaccesspodcast.buzzsprout.com 26 @earlyaccessua 525
Yanina Sokolova's Fund podcasters.spotify.com/pod/show/varto-zhyty 24
Центр економічної стратегії / Centre for Economic ces.org.ua/category/podcasts 23 @ces_ukraine 4.2K
Радіо Накипіло podcasters.spotify.com/pod/show/smikh-ta-grih 22 @nakipeloua 6.9K
Чому їй не байдуже divoche.media/podcast/chomu-iy-ne-bayduzhe-sezon-1-2023 21
Vladimir Logvinov podcasters.spotify.com/pod/show/vladimir-logvinov 21
Book Beats: Аудіокниги українською podcasters.spotify.com/pod/show/book-beats 19
Книжковий пульс podcasters.spotify.com/pod/show/bookpulsepodcast 19
Всесвітогляд Production sites.libsyn.com/475542/site 16
Betinvest podcasters.spotify.com/pod/show/kabacheskov 16
Oksana Lernatovych pittua.com 16
First Ukrainian Baptist Church of Seattle podcasters.spotify.com/pod/show/first-ukrainian-baptist-church-of-seattle 16
Креативний Новинар rss.com/podcasts/novynar 13
Nadiya Church podcasters.spotify.com/pod/show/availablehope 12
The Village Україна podcasters.spotify.com/pod/show/the-village-ukraine 11
 Kaizen Hub podcasters.spotify.com/pod/show/maizhe-vchasno 10
Психологічна студія Сенс podcasters.spotify.com/pod/show/centr-sens 10
Kult: Podcast soundcloud.com/kultpodcast 10
Samovyviz Entertainment podcasters.spotify.com/pod/show/samovyviz-entertainment 9
Vector vctr.media/ua/podcast 9 @victor_tvictor 2.3K
Юлія Галушка та Олег Білецький spreaker.com/show/r_8894 9
Sebto soundcloud.com/makiavelky 9
Oleksandr Fediienko podcasters.spotify.com/pod/show/oleksandr-fediienko 9 @fediienko 83
Юлія Кубай pishli-pisati.simplecast.com 8
Хороший Поганий Злий Подкаст soundcloud.com/hpzp 8
Стоп! Знято! podcasters.spotify.com/pod/show/chutykino 8
Gap Year podcasters.spotify.com/pod/show/gap-year-plaform 8
Kseniia Bohdanovska rss.com/podcasts/lehkovazhni 8
Суспільне Мовлення podcasters.spotify.com/pod/show/mundial2 8
Ukrainian Bible Church podcasters.spotify.com/pod/show/ukrainian-bible-chu3 8
Андрій Іващук soundcloud.com/netoypodcast 7
TWR UA buzzsprout.com/1882791 7
Ксюша Голуб vilnipeople.podbean.com 7
FM Галичина podcasts.apple.com/us/podcast/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%82/id1692396301 6
Стас і Юля podcasters.spotify.com/pod/show/design-jam 6
бла бла подкаст podcasters.spotify.com/pod/show/76229 6
Вчися вухами | Громадянська освіта podcasters.spotify.com/pod/show/----389 6
Lehkovazhni rss.com/podcasts/lehkovazhni 6
Ксенія Ковальова govorit-piarnaya.simplecast.com 5 @piarnaya_pr 17
Оновлення серця podcasters.spotify.com/pod/show/92075 5
Записки лінивих філологів podcasters.spotify.com/pod/show/lazyuaphilologists 5
ҐРУНТ та Олександр Нотевський buzzsprout.com/2005249 5 @grntmedia
Аріна Шапран hronichno-onlayn.simplecast.com 4
Gogol Media odnogo-razu-v-podkasti.simplecast.com 4
Load 51 to 100 of 301 Podcasters