100 Best Podcasts in Ukrainian Language

Follow Top 100 Ukrainian Language Podcasts from one place on Feedspot Reader
The best Ukrainian Language podcasts from thousands of podcasts on the web and ranked by relevancy, authority, social media followers & freshness.

Ukrainian Language Podcasts

Here are 100 Best Ukrainian Language Podcasts worth listening to in 2024

1. SBS Ukrainian

SBS Ukrainian Independent news and stories from SBS Audio, connecting you to life in Australia and Ukrainian-speaking Australians.
Podcast sbs.com.au
Facebook Followers 1.4MTwitter Followers 258.4KInstagram Followers 181.3K Frequency 2 episodes / day Avg Length 14 min Listen on Apple YouTube Get Email Contact Get Influential Podcasters ContactsGet access to 100k active Podcasters, Influencers in 1500 niche categories.Get targeted media contact list in your niche at your fingertips so you can focus on running your campaign.Email us the categories of Podcasters you want to reach out for your marketing campaign at anuj@feedspot.com Copy email. We'll share active Podcasters list with verified email contacts in an Excel or CSV format.

2. Сміх та гріх

Сміх та гріх У цьому проєкті ми будемо говорити з коміками з різних регіонів про те, як змінилися жарти, де вони знаходять натхнення, про cancel-культуру, яка набирає обертів. Уже відбулося кілька випадків, коли коміків закенселили за недоречні та невдалі жарти.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 14.1K Frequency 1 episode / week Avg Length 50 min Listen on Spotify Get Email Contact

3. Музичне бубубу

Музичне бубубу Програма «Музичне бубубу» Олександра Сердюка. Передача, під час якої говорять лише про музику. Проте не поверхнево, а дістаючи з гостя історії, які ніхто не знав, та цікаві факти з життя артистів.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 14.1K Frequency 1 episode / week Avg Length 56 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

4. Вчися вухами | Всесвітня історія

Вчися вухами | Всесвітня історія Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті для цього потрібно лише слухати. Про решту ми вже подбали.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 15 min Listen on Spotify Get Email Contact

5. Ранній Доступ

Ранній Доступ Тут ми ділимося нашою найбільшою пристрастю відеоіграми та всим, що з ними пов'язано. Ми Сергій та Вова, двоє друзів, які обговорюють відеоігри так завзято, що до кінця нашої розмови ви могли б уже встигнути пройти нову гру ну, якби вам звичайно не було так цікаво нас слухати!
Podcast earlyaccesspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 525 Frequency 1 episode / day Avg Length 146 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

6. Наразі без назви

Наразі без назви Наразі без назви — подкаст, в якому Анастасія Євдокимова і Богдана Неборак ставлять одна одній складні питання про культуру й іноді читають книжки.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 96.7K Frequency 1 episode / quarter Avg Length 49 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

7. BiblioBooks

BiblioBooks Не знаєте що почитати? Шукаєте захоплюючі, цікаві, розумні, корисні книги? BiblioBooks створений саме для того, щоб зробити ваші пошуки успішними. Це справжній навігатор у безмежному книжковому океані: відгуки на прочитані книги, онлайн-читання видань, нариси, присвячені літературним датам та подіям, рекомендації щодо вибору книг тощо.Слухайте BiblioBooks, щоб бути в курсі літературного життя світу! BiblioBooks завжди на часі!
Podcast bibliobooks720939625.wordpress.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 203 min Get Email Contact

8. Без оголошення війни

Без оголошення війни Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без оголошення війни розповідають про події минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 36 min Listen on Spotify Get Email Contact

9. Reporters.

Reporters. Ми любимо і вміємо розповідати історії. Про життя здавалось би простих, але чимось незвичайних людей. Як от, про мешканців села під Кропивницьким, куди мільйони років тому влучив метеорит і дотепер триває останнє масове вимирання. Або перекупників, які штурмують секонд-хенди у день завозу, аби вибити найкращий товар.
Podcast podcasters.spotify.com
Apple Rating 5 / 5Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 96.7K Frequency 5 episodes / quarter Avg Length 21 min Listen on Apple Spotify Get Email Contact

10. Healed Lands

Healed Lands This podcast will introduce you to people whose stories demonstrate unwavering strength, hope against all odds, and a future despite a lost past and shattered present. Listen to their stories and get assured that light emerges from darkness, and depends only upon us.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 96.7K Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 19 min Listen on Apple Spotify YouTube Get Email Contact

11. ҐРУНТ

ҐРУНТ Медіа ҐРУНТ розповідає про Україну та українців: про війну та мир, про політику та економіку, про чорне та біле у житті нашої країни.Ми пропонуємо вам щоденну порцію контенту для роздумів.
Podcast buzzsprout.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 39 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

12. Менталочка

Менталочка Подкаст про переживанням молоді у час війни. Делікатні інтервізійні розмови про теперішній інтенсивний досвід. Ведучі: експертка з питань гендерної рівності Яна Пекун та кризовий психолог Олексій Удовенко. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 31.3KTwitter Followers 1.9KInstagram Followers 11.9K Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 68 min Listen on Spotify Get Email Contact

13. Культура проти агресії

Культура проти агресії «Культура проти агресії» подкаст Марти Троцюк, присвячений культурній дипломатії та культурному спротиву. Тут ви дізнаєтесь, як реагує, бореться, функціонує українська культура під час повномасштабної війни.
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 31.3KTwitter Followers 1.9KInstagram Followers 11.9K Frequency 1 episode / month Avg Length 56 min Listen on Spotify Get Email Contact

14. 1stUEBC Голос Євангелії

1stUEBC Голос Євангелії Radio program podcast of the first Ukrainian Baptist Church of Philadelphia. 1-а Українська Євангельсько Баптистська Церква міста Філадельфії
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / month Avg Length 34 min Listen on Spotify Get Email Contact

15. Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ

Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ Щосуботи Яніна Соколова говорить з психологами всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ на теми, які турбують кожного з нас. Більше інформації про всеукраїнський кол-центр психологічної підтримки військових і цивільних українців
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 12KInstagram Followers 4.3K Frequency 1 episode / week Avg Length 23 min Listen on Apple Spotify Get Email Contact

16. Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри

Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри Нас звуть Олексій, Юрій і Олександр. Разом ми - триголовий дракон, який любить ігри і який витратив велику частину свого життя граючи в ці ігри, дізнаючись про них щось нове, тому прийшов час поділитись всім цим досвідом з вами. А ще ми вміємо дихати вогнем, так.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 6 episodes / quarter Avg Length 125 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

17. ЧУТИКІНО

ЧУТИКІНО У новому подкасті від студії 'Стоп! Знято!' Паша Коваленко та Анастасія Шупранова говорять про кінокомпозиторів! Про людей, які створюють не тільки чудову музику, але й настрій всього фільму!
Podcast podcasters.spotify.com
Facebook Followers 346Instagram Followers 469 Frequency 1 episode / week Avg Length 108 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

18. First Ukrainian Baptist Church of Seattle

First Ukrainian Baptist Church of Seattle Вивчення Біблії
Podcast podcasters.spotify.com
Apple Rating 5 / 5 Frequency 5 episodes / month Avg Length 46 min Listen on Apple Get Email Contact

19. KWS PODCAST

KWS PODCAST KWS PODCAST це новий формат розмовного подкасту, в кожному епізоді якого ми обговорюватимемо актуальні теми, пов'язані із розвитком та успішним веденням сільського господарства. Спілкуватимемося як з внутрішніми експертами компанії КВС-УКРАЇНА, так і з нашими гостями зі сфери аграрного бізнесу, науки, технологій.
Podcast podcasts.apple.com
Facebook Followers 62.7K Frequency 1 episode / month Avg Length 76 min Get Email Contact

20. Book Beats: Аудіокниги українською

Book Beats: Аудіокниги українською Ласкаво просимо на Book Beats: Аудіокниги українською, де написане слово оживає завдяки силі звуку. Приєднуйтесь до нашої спільноти ентузіастів аудіокниг і ми донесемо магію української та світової літератури до ваших вух. Ми оживимо твої улюблені книги і спробуємо передати тобі в аудіо форматі.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 39 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

21. Закрив раунд

Закрив раунд УХУ!! Третій сезон подкасту «Закрив раунд». Автори Ілля Кабачинський та Антон Полєсков. У новому сезоні про український технологічний бізнес з середини. Ідея показати, що біля нас існують не лише Apple чи Google. Цей подкаст ми створюємо спільно з FAVBET Tech.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 42 min Listen on Spotify Get Email Contact

22. Kozak Talks Podcast

Kozak Talks Podcast Kozak Talks is a podcast that serves as a gathering place for interesting and innovative individuals, including experts and professionals from various fields of knowledge, as well as creative Ukrainian professionals living in the United Kingdom.Hosted by Sasha Kozak,
Podcast kozaktalkspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 21Instagram Followers 10.2K Frequency 2 episodes / week Avg Length 82 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

23. Книжковий пульс

Книжковий пульс Подкаст, який розповість про події книговидавничого світу України. Обговоримо новини та новинки у щотижневому дайджесті. Ведуча — Поліна Тимченко.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 10 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

24. Самовивіз

Самовивіз Самовивіз - подкаст про дружбу з собою. Тут ми (Свят і Юра) обговорюємо, жартуємо та іронізуємо абсолютно про все, що нам цікаво: від філософії з історією до кіно з літературою. Часто запрошуємо гостей, які нам в цьому допомагають. Контент з претензією на інтелектуальність.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 68 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

25. Bromance

Bromance Подкаст Bromance - це розмови Нарімана Алієва та Макса Щербини, які поки що вдають друзів. Це подкаст про кіно та книги, про життя після 30 та дитинство в єбєнях. Це розмови про подорожі та прокрастинацію, про котів та політику, про Крим, Запоріжжя та Київ.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 55 min Listen on Apple Spotify YouTube Get Email Contact

26. Kult: Podcast

Kult: Podcast Подкаст про культуру. Автори - літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко, викладачі Могилянки.
Podcast soundcloud.com
Apple Rating 5 / 5Facebook Followers 6.7K Frequency 1 episode / day Avg Length 46 min Listen on Apple Get Email Contact

27. Макіавельки

Макіавельки Ми, Дарина Заржицька та Оксана Дащаківська, ведучі подкасту 'Макіавельки', часто боїмося читати, що коїться в цьому світі, бо останнім часом мало що розуміємо. І навіть наша політологічна освіта тут мало чим допомагає, тож ми вирішили розібратися з сучасними політичними трендами через розмови та записати їх у подкаст.
Podcast soundcloud.com
Frequency 1 episode / month Avg Length 58 min Get Email Contact

28. Простими словами

Простими словами Чому саме стосунки і чому під час війни? Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 53 min Listen on Spotify Get Email Contact

29. NEWS IN SLOW UKRAINIAN

NEWS IN SLOW UKRAINIAN NEWS IN SLOW UKRAINIAN DESIGN IN MIND FOR PEOPLE WHO ARE STUDYING THE UKRAINIAN LANGUAGE AT THE INTERMEDIATE LEVEL AND WOULD LIKE TO BE ABLE TO COMPREHEND THE CURRENT NEWS MOVING FROM THE INTERMEDIATE TO ADVANCED LEVEL OF THE UKRAINIAN LANGUAGE.
Podcast newsinslowukrainian.buzzsprout.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 15 min Listen on Spotify Get Email Contact

30. бла бла подкаст

бла бла подкаст Це подкаст ні про що.
Podcast podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / month Avg Length 71 min Listen on Spotify YouTube Get Email Contact

Show 31 to 301

Ukrainian Language Podcasters

Top Podcasters covering Ukrainian Language. Get Spreadsheet.
Podcaster Name Email Role Podcast Link Total Episodes Twitter Handle Twitter Followers
Сумська центральна бібліотека ім. Т.Шевченкаbibliobooks720939625.wordpress.com/2023/10/15/%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%87%d0%b5-%d1%80%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%be%d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b2%d1%8f-%d0%b6%d0%be%d0%b2%d1%82%d0%bd%d1%8f120
Вчися вухами | Всесвітня історіяpodcasters.spotify.com/pod/show/----09118
Ukrainiangrammar A-Znewsinslowukrainian.buzzsprout.com14
Центр економічної стратегії / Centre for Economicces.org.ua/category/podcasts11
Sasha Kozakkozaktalkspodcast.buzzsprout.com11
Все про ігрову індустрію та геймдизайнearlyaccesspodcast.buzzsprout.com10
Vladimir Logvinovpodcasters.spotify.com/pod/show/vladimir-logvinov9
Юлія Галушка та Олег Білецькийspreaker.com/show/r_88949
First Ukrainian Baptist Church of Seattlepodcasters.spotify.com/pod/show/first-ukrainian-baptist-church-of-seattle8
Креативний Новинарrss.com/podcasts/novynar7
Всесвітогляд Productionsites.libsyn.com/475542/site7
Lehkovazhnirss.com/podcasts/lehkovazhni6
Вчися вухами | Громадянська освітаpodcasters.spotify.com/pod/show/----3896
Хороший Поганий Злий Подкастpodcasts.apple.com/us/podcast/%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%82/id1483635
Радіо Накипілоpodcasters.spotify.com/pod/show/smikh-ta-grih5
Oksana Lernatovychpittua.com5
Ксенія Ковальоваgovorit-piarnaya.simplecast.com5
Юлія Кубайpishli-pisati.simplecast.com5
Nadiya Churchpodcasters.spotify.com/pod/show/availablehope5
Kult: Podcastsoundcloud.com/kultpodcast5
Yanina Sokolova's Fundpodcasters.spotify.com/pod/show/varto-zhyty4
Book Beats: Аудіокниги українськоюpodcasters.spotify.com/pod/show/book-beats4
BOV Mediapodcasters.spotify.com/pod/show/bovmedia4
FM Галичинаpodcasts.apple.com/us/podcast/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC/id16923973274
TWR UAbuzzsprout.com/18827913
Андрій Іващукsoundcloud.com/netoypodcast3
The Village Українаpodcasters.spotify.com/pod/show/the-village-ukraine3
Суспільне Мовленняpodcasters.spotify.com/pod/show/book-shovishe3
Аріна Шапранhronichno-onlayn.simplecast.com3
Олексій Книжникpodcasts.apple.com/us/podcast/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8365/id16949488693
Книжковий пульсpodcasters.spotify.com/pod/show/bookpulsepodcast3
Психологічна студія Сенсpodcasters.spotify.com/pod/show/centr-sens2
Sebtosoundcloud.com/makiavelky2
Стоп! Знято!podcasters.spotify.com/pod/show/chutykino2
Oleksandr Fediienkopodcasters.spotify.com/pod/show/oleksandr-fediienko2
The Ukrainians Audiosafespace-podcast.castos.com2
Gogol Mediaodnogo-razu-v-podkasti.simplecast.com2
Samovyviz Entertainmentpodcasters.spotify.com/pod/show/samovyviz-entertainment2
Gap Yearpodcasters.spotify.com/pod/show/gap-year-plaform2
Що за Шумshows.acast.com/shozashum2
Vectorvctr.media/ua/podcast2
 Kaizen Hubpodcasters.spotify.com/pod/show/maizhe-vchasno2
Ксюша Голубvilnipeople.podbean.com2
Записки лінивих філологівpodcasters.spotify.com/pod/show/lazyuaphilologists2
по-своєму подкаст / юр нот елоун подкастsoundcloud.com/po-svoemy-podcast2
Graty Podcastzahisnytsia-imayeci.castos.com1
Katerina Panchenkocareernaeasy.podbean.com1
podcast studio YEPpodcasters.spotify.com/pod/show/-480911
Правда і Кривдаpodcasters.spotify.com/pod/show/pravdaikryvda1
Яна Алтуховаpodcasts.nv.ua/ru/podcast/344-krytychni-dni.html1
Load 51 to 100 of 301 Podcasters