100 Best Podcasts in Ukrainian Language

Follow Top 100 Ukrainian Language Podcasts from one place on Feedspot Reader
The best Ukrainian Language podcasts from thousands of podcasts on the web and ranked by relevancy, authority, social media followers & freshness.

Ukrainian Language Podcasts

Here are 100 Best Ukrainian Language Podcasts worth listening to in 2024

1. SBS Ukrainian - SBS Українською

SBS Ukrainian - SBS Українською Independent news and stories from SBS Audio, connecting you to life in Australia and Ukrainian-speaking Australians.
sbs.com.au
Facebook Followers 1.4MTwitter Followers 256.9KInstagram Followers 181.3K Frequency 2 episodes / day Avg Length 15 min Get Email Contact Get Influential Podcasters ContactsGet access to 100k active Podcasters, Influencers in 1500 niche categories.Get targeted media contact list in your niche at your fingertips so you can focus on running your campaign.Email us the categories of Podcasters you want to reach out for your marketing campaign at anuj@feedspot.com Copy email. We'll share active Podcasters list with verified email contacts in an Excel or CSV format.

2. Сміх та гріх

Сміх та гріх У цьому проєкті ми будемо говорити з коміками з різних регіонів про те, як змінилися жарти, де вони знаходять натхнення, про cancel-культуру, яка набирає обертів. Уже відбулося кілька випадків, коли коміків закенселили за недоречні та невдалі жарти.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 11K Frequency 1 episode / week Avg Length 49 min Get Email Contact

3. Музичне бубубу

Музичне бубубу Програма «Музичне бубубу» Олександра Сердюка. Передача, під час якої говорять лише про музику. Проте не поверхнево, а дістаючи з гостя історії, які ніхто не знав, та цікаві факти з життя артистів.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.7KTwitter Followers 6.9KInstagram Followers 11K Frequency 1 episode / week Avg Length 59 min more » Get Email Contact

4. Ранній Доступ

Ранній Доступ Тут ми ділимося нашою найбільшою пристрастю відеоіграми та всим, що з ними пов'язано. Ми Сергій та Вова, двоє друзів, які обговорюють відеоігри так завзято, що до кінця нашої розмови ви могли б уже встигнути пройти нову гру ну, якби вам звичайно не було так цікаво нас слухати!
earlyaccesspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 525 Frequency 1 episode / day Avg Length 150 min more » Get Email Contact

5. Наразі без назви

Наразі без назви Наразі без назви — подкаст, в якому Анастасія Євдокимова і Богдана Неборак ставлять одна одній складні питання про культуру й іноді читають книжки.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 1 episode / quarter Avg Length 49 min more » Get Email Contact

6. Reporters.

Reporters. Ми любимо і вміємо розповідати історії. Про життя здавалось би простих, але чимось незвичайних людей. Як от, про мешканців села під Кропивницьким, куди мільйони років тому влучив метеорит і дотепер триває останнє масове вимирання. Або перекупників, які штурмують секонд-хенди у день завозу, аби вибити найкращий товар.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 5 episodes / quarter Avg Length 21 min more » Get Email Contact

7. Healed Lands

Healed Lands This podcast will introduce you to people whose stories demonstrate unwavering strength, hope against all odds, and a future despite a lost past and shattered present. Listen to their stories and get assured that light emerges from darkness, and depends only upon us.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 19 min more » Get Email Contact

8. ҐРУНТ

ҐРУНТ Медіа ҐРУНТ розповідає про Україну та українців: про війну та мир, про політику та економіку, про чорне та біле у житті нашої країни.Ми пропонуємо вам щоденну порцію контенту для роздумів.
buzzsprout.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 47 min more » Get Email Contact

9. Менталочка

Менталочка Подкаст про переживанням молоді у час війни. Делікатні інтервізійні розмови про теперішній інтенсивний досвід. Ведучі: експертка з питань гендерної рівності Яна Пекун та кризовий психолог Олексій Удовенко. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром у співпраці з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 31.3KTwitter Followers 1.9KInstagram Followers 11.8K Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 68 min more » Get Email Contact

10. Культура проти агресії

Культура проти агресії «Культура проти агресії» подкаст Марти Троцюк, присвячений культурній дипломатії та культурному спротиву. Тут ви дізнаєтесь, як реагує, бореться, функціонує українська культура під час повномасштабної війни.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 31.3KTwitter Followers 1.9KInstagram Followers 11.8K Frequency 1 episode / month Avg Length 56 min more » Get Email Contact

11. Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри

Триголовий Дракон - Подкаст про Ігри Нас звуть Олексій, Юрій і Олександр. Разом ми - триголовий дракон, який любить ігри і який витратив велику частину свого життя граючи в ці ігри, дізнаючись про них щось нове, тому прийшов час поділитись всім цим досвідом з вами. А ще ми вміємо дихати вогнем, так.
podcasters.spotify.com
Frequency 6 episodes / quarter Avg Length 122 min more » Get Email Contact

12. Вчися вухами | Всесвітня історія

Вчися вухами | Всесвітня історія Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті для цього потрібно лише слухати. Про решту ми вже подбали.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 22 min more » Get Email Contact

13. Kozak Talks Podcast

Kozak Talks Podcast Kozak Talks is a podcast that serves as a gathering place for interesting and innovative individuals, including experts and professionals from various fields of knowledge, as well as creative Ukrainian professionals living in the United Kingdom.Hosted by Sasha Kozak,
kozaktalkspodcast.buzzsprout.com
Twitter Followers 21Instagram Followers 3.9K Frequency 2 episodes / week Avg Length 81 min more » Get Email Contact

14. NEWS IN SLOW UKRAINIAN

NEWS IN SLOW UKRAINIAN NEWS IN SLOW UKRAINIAN DESIGN IN MIND FOR PEOPLE WHO ARE STUDYING THE UKRAINIAN LANGUAGE AT THE INTERMEDIATE LEVEL AND WOULD LIKE TO BE ABLE TO COMPREHEND THE CURRENT NEWS MOVING FROM THE INTERMEDIATE TO ADVANCED LEVEL OF THE UKRAINIAN LANGUAGE.
newsinslowukrainian.buzzsprout.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 13 min more » Get Email Contact

15. BiblioBooks

BiblioBooks Не знаєте що почитати? Шукаєте захоплюючі, цікаві, розумні, корисні книги? BiblioBooks створений саме для того, щоб зробити ваші пошуки успішними. Це справжній навігатор у безмежному книжковому океані: відгуки на прочитані книги, онлайн-читання видань, нариси, присвячені літературним датам та подіям, рекомендації щодо вибору книг тощо.Слухайте BiblioBooks, щоб бути в курсі літературного життя світу! BiblioBooks завжди на часі!
bibliobooks720939625.wordpress.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 111 min more » Get Email Contact

16. 1stUEBC Голос Євангелії

1stUEBC Голос Євангелії Radio program podcast of the first Ukrainian Baptist Church of Philadelphia. 1-а Українська Євангельсько Баптистська Церква міста Філадельфії
podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / month Avg Length 53 min more » Get Email Contact

17. KWS PODCAST

KWS PODCAST KWS PODCAST це новий формат розмовного подкасту, в кожному епізоді якого ми обговорюватимемо актуальні теми, пов'язані із розвитком та успішним веденням сільського господарства. Спілкуватимемося як з внутрішніми експертами компанії КВС-УКРАЇНА, так і з нашими гостями зі сфери аграрного бізнесу, науки, технологій.
podcasts.apple.com
Facebook Followers 62.7K Frequency 1 episode / month Avg Length 76 min more » Get Email Contact

18. Вчися вухами | Громадянська освіта

Вчися вухами | Громадянська освіта Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті для цього потрібно лише слухати. Про решту ми вже подбали. Проєкт громадської організації 'Смарт освіта'. За підтримки EDUCO Foundation.
podcasters.spotify.com
Frequency 6 episodes / month Avg Length 20 min more » Get Email Contact

19. ЧУТИКІНО

ЧУТИКІНО У новому подкасті від студії 'Стоп! Знято!' Паша Коваленко та Анастасія Шупранова говорять про кінокомпозиторів! Про людей, які створюють не тільки чудову музику, але й настрій всього фільму!
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 346Instagram Followers 441 Frequency 1 episode / week Avg Length 105 min more » Get Email Contact

20. Церква НАДІЯ

Церква НАДІЯ Церква НАДІЯ розповідає про Доступну Надію, даровану нам в Ісусі Христі. Завдячуємо Ісусу Христу за те, що Він її подарував світу. Хочеш дізнати про це більше? Тоді цей подкаст для тебе! Якщо хочеш познайомитись з нами ближче - завжди раді! Щонеділі о 10 та 12 годині | м. Рівне, вул. В. Стельмаха 1, (2 поверх автошколи).
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 954Instagram Followers 2K Frequency 3 episodes / month Avg Length 30 min more » Get Email Contact

21. Kult: Podcast

Kult: Podcast Подкаст про культуру. Автори - літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко, викладачі Могилянки.
soundcloud.com
Facebook Followers 6.7K Frequency 1 episode / day Avg Length 46 min more » Get Email Contact

22. First Ukrainian Baptist Church of Seattle

First Ukrainian Baptist Church of Seattle Вивчення Біблії
podcasters.spotify.com
Frequency 5 episodes / month Avg Length 43 min more » Get Email Contact

23. Без оголошення війни

Без оголошення війни Сьогодні ми часто проводимо паралелі з тим, що відбувалось під час другої світової та світом після неї. Олександр Аврамчук та Ілля Кабачинський у подкасті Без оголошення війни розповідають про події минулого, щоб краще зрозуміти майбутнє.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 37 min more » Get Email Contact

24. Самовивіз

Самовивіз Самовивіз - подкаст про дружбу з собою. Тут ми (Свят і Юра) обговорюємо, жартуємо та іронізуємо абсолютно про все, що нам цікаво: від філософії з історією до кіно з літературою. Часто запрошуємо гостей, які нам в цьому допомагають. Контент з претензією на інтелектуальність.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / day Avg Length 65 min more » Get Email Contact

25. Закрив раунд

Закрив раунд УХУ!! Третій сезон подкасту «Закрив раунд». Автори Ілля Кабачинський та Антон Полєсков. У новому сезоні про український технологічний бізнес з середини. Ідея показати, що біля нас існують не лише Apple чи Google. Цей подкаст ми створюємо спільно з FAVBET Tech.
podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 43 min more » Get Email Contact

26. Макіавельки

Макіавельки Ми, Дарина Заржицька та Оксана Дащаківська, ведучі подкасту 'Макіавельки', часто боїмося читати, що коїться в цьому світі, бо останнім часом мало що розуміємо. І навіть наша політологічна освіта тут мало чим допомагає, тож ми вирішили розібратися з сучасними політичними трендами через розмови та записати їх у подкаст.
soundcloud.com
Frequency 1 episode / month Avg Length 59 min more » Get Email Contact

27. Дизайн Джем

Дизайн Джем Перший україномовний подкаст про все те, що вас цікавить у сфері UX дизайну. Стас Стефанюк і Юля Ковальова витискають все із болючих моментів кар'єри дизайнера та діляться своїм досвідом.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 191 Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 69 min more » Get Email Contact

28. Тепле місто. Подкасти

Тепле місто. Подкасти У світі, що стрімко прогресує, щоб не загубитися в розмаїтті можливостей, потрібно рухатися з чітким баченням мети. Тому дискусії «Теплого міста» про стратегію та розвиток Івано-Франківська мають на меті стати тим майданчиком, який відкриє різноманітні голоси, точки зору та думки.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 12.7KInstagram Followers 1.7K Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 92 min more » Get Email Contact

29. ЯКТИТАМ

ЯКТИТАМ ЯКТИТАМ? Це питання ми задаємо своїм близьким з перших днів війни. Воно стало ключовим для нашого медіа. А тепер стає назвою подкасту, який тобі так подобається. Ми дуже хочемо, щоб слухаючи нас, тобі здавалося, що ти повернувся додому, на кухню до старих друзів, з якими ти маєш спільний запорізький контекст.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 20.2K Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 64 min more » Get Email Contact

30. Книжковий пульс

Книжковий пульс Подкаст, який розповість про події книговидавничого світу України. Обговоримо новини та новинки у щотижневому дайджесті. Ведуча — Поліна Тимченко.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 10 min more » Get Email Contact

31. Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ

Розмова з Яніною Соколовою | Терапевтичний подкаст #ВАРТОЖИТИ Щосуботи Яніна Соколова говорить з психологами всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ на теми, які турбують кожного з нас. Більше інформації про всеукраїнський кол-центр психологічної підтримки військових і цивільних українців
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 12KInstagram Followers 3.9K Frequency 1 episode / week Avg Length 29 min more » Get Email Contact

32. Bromance

Bromance Подкаст Bromance - це розмови Нарімана Алієва та Макса Щербини, які поки що вдають друзів. Це подкаст про кіно та книги, про життя після 30 та дитинство в єбєнях. Це розмови про подорожі та прокрастинацію, про котів та політику, про Крим, Запоріжжя та Київ.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 54 min more » Get Email Contact

33. ЗАПЛАТИ СОБІ САМА

ЗАПЛАТИ СОБІ САМА 'Заплати собі сама' це подкаст, в якому Желєзко Оксана говорить з жінками про гроші, фінансову грамотність, самореалізацію, work-life balance. Місія Оксани, щоб якомога більше жінок стали фінансово незалежними, тому вона запрошує героїнь, які досягнули класних результатів у власній професії та будуть мотивувати вас до змін.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 2.4K Frequency 6 episodes / quarter Avg Length 60 min more » Get Email Contact

34. по-своєму подкаст / юр нот елоун подкаст

по-своєму подкаст / юр нот елоун подкаст У нас з'явився новий проєкт: «Юр нот елоун» подкаст найщиріших історій, в якому Аліна Гисева, Мішель Андраде та зіркові гості діляться переживаннями, про які вголос говорити не прийнято.
soundcloud.com
Instagram Followers 915 Frequency 2 episodes / month Avg Length 66 min more » Get Email Contact

35. Maizhe Vchasno

Maizhe Vchasno Maizhe Vchasno - подкаст про все що нас оточує та непокоїть в проєктному менеджменті
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 589 Frequency 1 episode / week Avg Length 46 min more » Get Email Contact

36. Асиметрія

Асиметрія Подкаст Емми Антонюк та Артема Албула. Про те, що нас різнить і поєднує. Про різні погляди на світ і його складові.
podcasters.spotify.com
Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 65 min more » Get Email Contact

37. Простими словами

Простими словами Чому саме стосунки і чому під час війни? Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних.
podcasters.spotify.com
Frequency 4 episodes / quarter Avg Length 54 min more » Get Email Contact

38. Нескінченні історії

Нескінченні історії Нескінченні історії - подкаст про дитячі казки, у яких сховано більше мудрості, ніж ми пам'ятаємо з дитинства. Ольга Тадай, бізнес-менторка та підприємиця, двічі на місяць зустрічається з важливими діячами України, аби поговорити про казки з іншого ракурсу та знайти в ній нові сенси, що допоможуть у дорослому житті
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / month Avg Length 54 min more » Get Email Contact

39. бла бла подкаст

бла бла подкаст Це подкаст ні про що.
podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / month Avg Length 66 min more » Get Email Contact

40. Записки лінивих філологів

Записки лінивих філологів Привіт! Ми - Юля і Катя, дві дипломовані філологині, які у свій час відклали дипломи і пішли іншим шляхом. Окрім літератури, ділимося цікавими фактами про українську мову та культуру, говоримо про сьогодення та про те, що болить.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 35 Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 58 min more » Get Email Contact

41. Правда і кривда

Правда і кривда Привіт усім слухачам і слухачкам! Це другий сезон подкасту 'Правда і кривда: (ні)коли знову' про воєнну літературу. У десяти випусках ми будемо говорити про масштабні воєнні конфлікти, що сталися протягом ХХ-го та зачепиле ХХІ століття, від Першої світової війни до російсько-української війни, що відбувається зараз.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 1.8KInstagram Followers 3.1K Frequency 1 episode / month Avg Length 75 min more » Get Email Contact

42. я включив не той подкаст

я включив не той подкаст Ви включили не той подкаст, якщо шукаєте тут літературознавство, але ви на місці, коли вам знайома проста радість читання. От уявіть, що двоє ваших друзів у пабі обговорюють прочитане. Без академізму та претензійності, але з захопленням та пристрастю, жартами та місцями нецензурною лексикою.
soundcloud.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 51 min more » Get Email Contact

43. чумаки

чумаки ми середовище бігових дилетантів. тут ми говоримо про спорт та все, що довкола нього, припускаємося помилок та розбираємося у питаннях, що нас цікавлять разом із вами.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 4 Frequency 2 episodes / month Avg Length 65 min more » Get Email Contact

44. Сейфплейс

Сейфплейс Безпечне місце аби поговорити про будь-які теми, що тебе турбують.Із тими, кого ти зазвичай дивишся в тіктоці чи на ютубі, ми говоримо про те, що хвилює саме тебе. Про стосунки — із друзями, партнер(к)ами і рідними. Про секс і прийняття власного тіла. Про те, як лишатися собою навіть коли здається, що не розумієш, хто ти є. У цьому подкасті щиро і без сорому підтримають, не знецінять і не скажуть, що твоя проблема — надумана. Це подкаст про підтримку.Створювати цей проєкт нам допомагають Громадська організація «Ла Страда Україна» та «ЮНІСЕФ Україна».
safespace-podcast.castos.com
Facebook Followers 78KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 5 episodes / quarter Avg Length 27 min more » Get Email Contact

45. Book Beats: Аудіокниги українською

Book Beats: Аудіокниги українською Ласкаво просимо на Book Beats: Аудіокниги українською, де написане слово оживає завдяки силі звуку. Приєднуйтесь до нашої спільноти ентузіастів аудіокниг і ми донесемо магію української та світової літератури до ваших вух. Ми оживимо твої улюблені книги і спробуємо передати тобі в аудіо форматі.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 29 min more » Get Email Contact

46. Formula Ukrainian

Formula Ukrainian Блог про Формулу-1
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / quarter Avg Length 66 min more » Get Email Contact

47. Подкасти ЦЕС 'Що з економікою'

Подкасти ЦЕС 'Що з економікою' ces.org.ua
Facebook Followers 9.3KTwitter Followers 4.2K Frequency 1 episode / week Avg Length 42 min more » Get Email Contact

48. Жителі Києва

Жителі Києва Подкаст 'Жителів Києва' -Історії людей, які закохують у місто, проживаючи в ньому своє життя та впливаючи на зміни Києва, такого різного у різні часи.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 6.1KInstagram Followers 6.2K Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 58 min more » Get Email Contact

49. СЕО сучасності

СЕО сучасності Привіт! Мене звати Паша Целуйко. Я СЕО і засновник дизайн-агенції Merge та онлайн-школи Merge Academy. Цей подкаст про підприємництво в Україні напряму від людей, які формують цю сферу. Ми поговоримо про умови роботи під час війни, про бізнес та творчість в Україні, про життя і повсякденність сучасних СЕО.
podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 57 min more » Get Email Contact

50. небагатослів

небагатослів Про літературу і все, що пов'язане з мовою, текстом і словом.Нові випуски - що два тижні.Автор - Олександр Федієнко.
podcasters.spotify.com
Twitter Followers 83 Frequency 2 episodes / month Avg Length 13 min more » Get Email Contact

51. Майбутнє роботи в Україні

Майбутнє роботи в Україні «Майбутнє роботи в Україні» подкаст від експертної платформи «Кар'єрний хаб» для усіх, хто хоче професійно розвиватись, випереджаючи час. Говоримо з лідерами галузей про перспективи роботи в Україні та допомагаємо охопити можливості кар'єрного зростання.
podcasters.spotify.com
Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 53 min more » Get Email Contact

52. Книгосховище

Книгосховище Коли нам добре або погано ми звертаємось до одного з ідеальних винаходів людства — книжки.
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 28 min more » Get Email Contact

53. Шухляда

Шухляда Шухля́да це чотирикутна, переважно висувна коробка для зберігання дрібних речей в столі чи шафі. Але сьогодні не про це. Шухляда подкаст Олександра Савича про християнство, служіння та лідерство.
podcasters.spotify.com
Frequency 6 episodes / year Avg Length 56 min more » Get Email Contact

54. Точка (без)контакту

Точка (без)контакту 'Точка (без)контакту' проєкт Visa та Forbes BrandVoice, в якому топ-менеджери провідних українських компаній обговорюють новий спосіб життя та діляться історіями ведення бізнесу в час війни.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 72.9KInstagram Followers 87.7K Frequency 1 episode / quarter Avg Length 56 min more » Get Email Contact

55. Подкаст Ярослава Грицака

Подкаст Ярослава Грицака Подкаст-екскурс, подкаст-пігулка і подкаст-ностальгія. У ньому Історик Ярослав Грицак допомагає зрозуміти майбутнє через знання з минулого. Усе для того, аби про непрості періоди ми зрозуміли дві речі. По-перше, насправді так було завжди. По-друге, усе це не назавжди.
hrytsak-podcast.castos.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 6 episodes / year Avg Length 37 min more » Get Email Contact

56. Make HR not war

Make HR not war Обговорюємо теми, що важливі для HR під час війни
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 7.3KInstagram Followers 2.7K Frequency 1 episode / quarter Avg Length 50 min more » Get Email Contact

57. Zadovolena

Zadovolena Ком'юніті Zadovolena для жінок - підприємиць, які розвивають продукти і послуги, що покращують життя інших людей. Ми віримо, що розвиваюче оточення це 50% успіху в досягненні цілей, тому ми записуємо подкасти для жінок і про жінок, які щасливі займатися улюбленою справою, щоб залишити після себе щось значуще.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 135Instagram Followers 868 Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 53 min more » Get Email Contact

58. Gap Year

Gap Year У новому сезоні Ольга Круглій та Уляна Кашепа продовжують говорити про вічне, але актуальне: як зрозуміти, що ти хочеш, коли навколо криза, як встигати все, коли нічого не встигаєш, і чому багато людей під час війни втратили власну ідентичність.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 1.5K Frequency 1 episode / month Avg Length 47 min more » Get Email Contact

59. На Франка

На Франка «На Франка». Дискусії про піар та комунікацію в контексті культури, моди, світського та соціального життя. Альона та Олег колеги, які у своїй роботі часто стикаються з тим, що бізнес не розуміє, як і чому має користуватися піар-інструментами, а колеги, журналісти та менеджери проєктів яким чином будувати стосунки загалом.
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 1.4K Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 48 min more » Get Email Contact

60. Напів успішні люди

Напів успішні люди Зазвичай подкасти записують успішні та відомі. А цей подкаст від тих, хто тільки на шляху до успіху для таких же людей, що на пів дорозі або на роздоріжжі. Будемо смакувати процес становлення особистості, а не рефлексувати його з висоти успєшного успєха:)
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 391 Frequency 1 episode / month Avg Length 45 min more » Get Email Contact

61. The CEO

The CEO The CEO ті, хто приймає рішення та стоїть за кермом свого бізнесу. Що відчувають керівники компаній? Як вони мислять, чим надихаються, про що жалкують? Що допомагає будувати життя та компанію за власним сценарієм? Запитуємо, аналізуємо, та ділимось інсайтами у подкасті The CEO.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 2.2K Frequency 5 episodes / quarter Avg Length 27 min more » Get Email Contact

62. Вільні піпл

Вільні піпл Привіт, мене звати Ксюша Голуб і я автор подкасту «Вільні піпл» у якому спілкуюся з вільними українцями, які займаються улюбленою справою. Тут ми говоримо про творчість, вигорання, підтримку, друзів та сім'ю. Про те, що надихає у наш час не зупинятися, жити своє життя та створювати нові проекти.
vilnipeople.podbean.com
Frequency 2 episodes / month Avg Length 61 min more » Get Email Contact

63. Курілка на Пекарській

Курілка на Пекарській Ті самі розмови що і в курілці, але без сигарет.Ми різко засуджуємо куріння, але на «Курілці» ми всі експерти.
podcasters.spotify.com
Facebook Followers 1.5KInstagram Followers 3.8K Frequency 1 episode / year Avg Length 42 min more » Get Email Contact

64. Відкрите Богослужіння KYIV † GGWO

Відкрите Богослужіння KYIV † GGWO Те, що не попало у відео трансляції, а також - на прохання аудіалів 😉
podcasters.spotify.com
Frequency 1 episode / quarter Avg Length 41 min more » Get Email Contact

65. Блог психотерапевтки Мар'яни Франко

Блог психотерапевтки Мар'яни Франко «Блог психотерапевтки» - це 5 хвилин на день, які ви інвестуєте у своє ментальне здоров'я. Де б ви не були: їдете в машині на роботу, стоїте у черзі, гуляєте чи займаєтеся хатніми справами вдома - слухати наш подкаст ви можете у будь-який зручний для вас час. Це 5 хвилин на день, які можуть якісно змінити ваше життя
podcasters.spotify.com
Instagram Followers 3.3K Frequency 1 episode / month Avg Length 18 min more » Get Email Contact

66. Небо на плечах

Небо на плечах Мабуть, кожен з нас не раз бачив повідомлення у соцмережах після чергового ракетного удару Росії: «Слава силам ППО, дякуємо нашим ППО!». За цією абревіатурою є дуже конкретні люди, яких переважно ніхто не знає, але яким ми завдячуємо життям.
nebo.castos.com
Facebook Followers 86.6KTwitter Followers 9.1KInstagram Followers 94.6K Frequency 1 episode / month Avg Length 9 min more » Get Email Contact

67. Шалені Голови | Історії компаній

Шалені Голови | Історії компаній Подкаст з історій бізнесу, в якому розповім вам про шлях створення відомих і 'не дуже' компаній, брендів та їх продуктів. Разом дослідимо, що привело одну компанію до успіху, а що призвело до занепаду. Запрошую до світу бізнес історій!
podcasters.spotify.com
Frequency 3 episodes / quarter Avg Length 21 min more » Get Email Contact

68. Безсоння | Тру Крайм | Містика

Безсоння | Тру Крайм | Містика Тут ви почуєте історії злочинів та злочинців. Подкаст створено для розвитку україномовного подкастингу. А також, щоб вам було під що мити посуд чи засинати. Автор не підтримує насилля!
podcasters.spotify.com
Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 18 min more » Get Email Contact

69. Легковажні

Легковажні Подкасті «Легковажні» де Аня, Ксюша і Настя теревенять про прочитану книжку.Тут ми оцінюємо палких коханців з інших планет, проводимо розслідування моторошних вбивств у загадкових маєтках, розкриваємо всю правду про вампірів, спойлеримо і жартуємо.Ми не чіпаємо класику, але чіпляємо усе інше. Не осуджуємо, але іноді шкваримо.
rss.com
Instagram Followers 191 Frequency 1 episode / week Avg Length 59 min more » Get Email Contact

70. Оновлення серця

Оновлення серця Подкаст про те, що здатне занурити на глибини серця, постійно оновлюючи його.Просто і доступно про помилки, шляхи, досвіди, пошуки Бога, уроки та висновки.
podcasters.spotify.com
Frequency 30 episodes / year Avg Length 7 min more » Get Email Contact

71. Креативний Новинар

Креативний Новинар Хутко розповідаємо про найцікавіші події тижня в креативних індустріях. Всього кілька хвилин або ж одна чашечка чаю, або кави тут самі вирішуйте, що вам більше до смаку, і ви в курсі подій, релізів та можливостей для саморозвитку!
rss.com
Frequency 1 episode / week Avg Length 10 min more » Get Email Contact

72. Чому ти зміг?

Чому ти зміг? Привіт друзі, мене звати Гоцуляк Андрій і я автор подкасту «Чому ти зміг?» Я ріс без тата. Зараз чогось досяг, щось отримав і до чогось дійшов, але деякі питання так і залишились питаннями. З часом я почав розуміти, що мені не вистачає відвертих чоловічих діалогів для розвитку і росту.
buzzsprout.com
Frequency 1 episode / month Avg Length 57 min more » Get Email Contact

73. Подвійні стандарти

Подвійні стандарти Як правильно розуміти те, що ми бачимо в новинах
podcasts.nv.ua
Facebook Followers 6.4KTwitter Followers 988 Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 56 min more » Get Email Contact

74. Критичні дні

Критичні дні Героїні подкасту «Критичні дні» — українські жінки, що зараз живуть у обставинах війни
podcasts.nv.ua
Facebook Followers 6.4KTwitter Followers 988Instagram Followers 16.8K Frequency 2 episodes / quarter Avg Length 39 min more » Get Email Contact

75. Кар'єрізі

Кар'єрізі Подкаст про те, як на ізі побудувати свою кар'єру та жити успішним щасливим життям! Мене звати Катерина, я Senior recruiter однієї з топових компаній в Україні, і тепер у мене нова роль - ведучої HR подкасту.
careernaeasy.podbean.com
Instagram Followers 2.9K Frequency 1 episode / quarter Avg Length 33 min more » Get Email Contact

Show 76 to 301

Ukrainian Language Podcasters

Top Podcasters covering Ukrainian Language. Get Spreadsheet.
Podcaster NameEmailPodcast LinkTotal Episodes
Сумська центральна бібліотека ім. Т.Шевченкаbibliobooks720939625.wordpress.com120
Вчися вухами | Всесвітня історіяpodcasters.spotify.com18
Ukrainiangrammar A-Znewsinslowukrainian.buzzsprout.com14
Центр економічної стратегії / Centre for Economicces.org.ua11
Sasha Kozakkozaktalkspodcast.buzzsprout.com11
Все про ігрову індустрію та геймдизайнearlyaccesspodcast.buzzsprout.com10
Vladimir Logvinovpodcasters.spotify.com9
Юлія Галушка та Олег Білецькийspreaker.com9
First Ukrainian Baptist Church of Seattlepodcasters.spotify.com8
Креативний Новинарrss.com7
Всесвітогляд Productionsites.libsyn.com7
Lehkovazhnirss.com6
Вчися вухами | Громадянська освітаpodcasters.spotify.com6
Хороший Поганий Злий Подкастpodcasts.apple.com5
Радіо Накипілоpodcasters.spotify.com5
Oksana Lernatovychpittua.com5
Ксенія Ковальоваgovorit-piarnaya.simplecast.com5
Юлія Кубайpishli-pisati.simplecast.com5
Nadiya Churchpodcasters.spotify.com5
Kult: Podcastsoundcloud.com5
Yanina Sokolova's Fundpodcasters.spotify.com4
Book Beats: Аудіокниги українськоюpodcasters.spotify.com4
BOV Mediapodcasters.spotify.com4
FM Галичинаpodcasts.apple.com4
TWR UAbuzzsprout.com3
Андрій Іващукsoundcloud.com3
The Village Українаpodcasters.spotify.com3
Суспільне Мовленняpodcasters.spotify.com3
Аріна Шапранhronichno-onlayn.simplecast.com3
Олексій Книжникpodcasts.apple.com3
Книжковий пульсpodcasters.spotify.com3
Психологічна студія Сенсpodcasters.spotify.com2
Sebtosoundcloud.com2
Стоп! Знято!podcasters.spotify.com2
Oleksandr Fediienkopodcasters.spotify.com2
The Ukrainians Audiosafespace-podcast.castos.com2
Gogol Mediaodnogo-razu-v-podkasti.simplecast.com2
Samovyviz Entertainmentpodcasters.spotify.com2
Gap Yearpodcasters.spotify.com2
Що за Шумshows.acast.com2
Vectorvctr.media2
 Kaizen Hubpodcasters.spotify.com2
Ксюша Голубvilnipeople.podbean.com2
Записки лінивих філологівpodcasters.spotify.com2
по-своєму подкаст / юр нот елоун подкастsoundcloud.com2
Graty Podcastzahisnytsia-imayeci.castos.com1
Katerina Panchenkocareernaeasy.podbean.com1
podcast studio YEPpodcasters.spotify.com1
Правда і Кривдаpodcasters.spotify.com1
Яна Алтуховаpodcasts.nv.ua1
Load 51 to 100 of 301 Podcasters